Měření supertronikem

Supertronic je elektronický přístroj, který využívá principu metody EAV (elektroakupunktura dle Dr. Volla) a zjišťuje pomocí měření přesně definovaných akupunkturních bodů energetický stav akupunkturních drah, vnitřních orgánů, jež jsou s těmito drahami spojeny, a také stav anatomicky či funkčně souvisejících tkání. Dr. Reinhold Voll (1909–1989) byl bavorský lékař, který jako první sofistikovaně spojil metody konvenční i nekonvenční medicíny. Metody lékařské elektrofyziologie aplikoval na výzkum akupunkturního systému a definoval více než 800 bodů, k nimž přiřadil související vnitřní orgány a tkáně. Naměřené hodnoty nám umožňují rozpoznat, zda se orgány, funkční systémy či tkáně nacházejí ve stavu podráždění, zánětu, normální adaptační funkce nebo degenerativním stavu.


A jak to probíhá?

Během zhruba půhodinového sezení Vám pomocí přístroje proměřím a zkontroluji energetický stav jednotlivých orgánů a systémů Vašeho těla. Její předností je především na základě energetického oslabení v příslušných drahách včas upozornit na možnost vzniku či počínajícího onemocnění. To platí především u zdravého člověka a v tomto případě postačí měření či přeměření 1x za půl roku. Pokud již měřený klient vykazuje určité symptomy, přístroj dokáže zacílit regeneraci přímo na původ onemocnění a organismus se vrací mnohem rychleji k normálu. I v případě těžkých a mnohdy neléčitelných postižení dochází alespoň k částečné nápravě během 6 až 9 měsíců cílené regenerace. Jak dlouho bude regenerace trvat závisí na hloubce a délce postižení. Regeneraci lze většinou kombinovat s klasickou léčbou. Po naměření Vám doporučím vhodný bylinný preparát včetně způsobu a délky jeho užívání.


V den měření na Supertroniku je vhodné vypít více vody,nepít kávu ani nápoje s kofeinem,být v dobré kondici duševní i tělesné.

supertronic

© 2016 Monikakoleckarova.cz

obalymancik.cz|gastronerez.eu|stolarstvistolfa.cz|avalon-uh.cz
pila